Středisko péče o vozidla| BORS Břeclav a.s. - nákladní a osobní doprava, celní služby, autosalon a servis Renault, tenisový areál

Středisko péče o vozidla

Součástí čerpací stanice je i středisko péče o vozidla, které je největším komplexem tohoto charakteru na našem okrese. Zákazník má možnost sledovat práce na svém vozidle  uvnitř Čerpací stanice pomocí zabudovaného kamerového systému. Součástí střediska péče o vozidla je venkovní mytí vozidel na samoobslužném mincovním vysokotlakém automatu, ruční mytí vozidla s obsluhou, automatická mycí linka s možností volby kontaktního nebo bezkontaktního mytí, ošetření interiéru a laku vozidla. 

 

 

Venkovní mytí vozidla

Zákazník může využít venkovního mytí vozidla na samoobslužném vysokotlakém automatu. Cena mytí je 10Kč/2 min.
 

 

Ruční mytí obsluhou

Ruční mytí vozidla spočívá v umytí vozidla obsluhou čerpací stanice dle zákazníkem vybraného programu.

 

 

Ošetření interiéru a laku vozidla

Středisko péče o vozidla nabízí leštění a voskování laku, čištění interiéru vozidla suchou nebo mokrou cestou, mytí a lakování motoru, ošetření vnitřních a vnějších plastů, vše dle výběru zákazníka. Voskování vozidla se provádí na teflonové bázi, která oživí i zoxidovaný lak a chrání i nové vozidlo proti vlivu slunečního záření a poškození laku při následujícím mytí vozidla. Po zkušenostech získaných nejen námi, ale i referencemi od jiných firem z celé republiky, jsme se rozhodli pro autokosmetiku PORZELACK. Bližší informace naleznete v ceníku služeb.
 

 

Automatická mycí linka

Automatická mycí linka od renomované firmy Otto Christ Wash Plzeň nabízí pět mycích programů kontaktních a tři mycí programy bezkontaktní.
Přehled všech programů naleznete v ceníku služeb.

 Karel Kos
Pojď jezdit k námTenis, sauna, posilovna a další výhody.Zjistit více
Roman Špaček
Pojď pracovat k námFinanční jistota, osobní růst a další výhody.Zjistit více